gazetemag tv

Oğuzhan Koç’un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, bir haftada servet kazandı

Oğuzhan Koç’un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin, yüzü olduğu bir kozmetik markasının reklam filminde oynamak için 900 bin TL aldığı iddia edildi.

Bir kozmetik markasının yüzü olan Yağmur Tanrısevsin, reklam filmi için Brezilya’ya gitti. Oyuncunun, sekiz gün sürecek çekimler karşılığında 900 bin TL aldığı iddia edildi.

İki yıl önce ‘Mayıs Kraliçesi’ dizisiyle ekranda olan Yağmur Tanrısevsin, reklam filmi için Brezilya’ya gitti.

Beş gündür Sao Paulo şehrinde olan oyuncu, bir kozmetik markasının yüzü oldu.

Brezilya’da kamera karşısına geçen ve objektife poz veren Yağmur Tanrısevsin’in sekiz gün sürecek çekim için 900 bin TL aldığı iddia edildi.

Oyuncu, Sao Paulo’dan sonra Salvador’a geçerek çekimlere devam edecek.

Oğuzhan Koç’la evliliğe giden beraberliğiyle gündemde olan Yağmur Tanrısevsin, setten kalan zamanlarında şehri dolaşmayı da ihmal etmiyor.

blank

Milliyet’in haberine göre genç oyuncu, önceki gün duvarların grafitilerle süslü Beco do Batman’ı gezdi.

Çektirdiği fotoğrafları Instagram’dan paylaşan genç oyuncuya binlerce beğeni gelirken, ünlü isimler de yorum yapmayı ihmal etmedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.