Nurgül Yeşilçay yeniden anne olmak için can atıyor

Nurgül Yeşilçay, anne olmak için can atıyor. Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendiği aşkı Necati Kocabay’la evlilik sinyali veren 42 yaşındaki oyuncu, ‘İnşallah ikinci kez anne olmak nasip olur’ dedi.

Yapımcı Necati Kocabay’la Nisan 2018’den beri aşkı doludizgin süren Nurgül Yeşilçay, evlilik sinyali verdi. Önceki gün aşkıyla Nişantaşı’nda görüntülenen güzel oyuncu, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı. Yeşilçay, ‘ruh ikizim’ dediği Kocabay’la nikah masasına ne zaman oturacağı sorulunca, bombayı patlattı.

“Bekleyip göreceğiz” diyen 42 yaşındaki oyuncu, çocuk özlemi çektiğini de itiraf etti. Eski eşi Cem Özer’den Osman Nejat adında 13 yaşında bir oğlu olan oyuncu, şunları söyledi: “Aşktan gözlerim parlıyor. Düğün tarihi veremiyorum. Ama yakın zamanda mı bilmiyorum!” Ünlü oyuncu, “İkinci kez anne olmak ister misiniz?” sorusuna ise “Bebek sevmeyi özledim.

İnşallah Allah bir gün bana ikinci kez anne olmayı nasip eder” yanıtını verip ‘bebek’ mesajı verdi. Nurgül Yeşilçay, yeniden anne olmak istediğini söyleyip aşkıyla da evlilik sinyali verdi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.