“Napoli’nin Sırrı” özel gösteriminde ayakta alkışlandı

Uluslararası başarısı Türkiye’deki gösterimi ile taçlandırılan Napoli’nin Sırrı filmi, özel gösteriminde davetliler tarafından ayakta alkışlandı.

Türkiye hakları BKM’ye ait olan, Ferzan Özpetek’in özgün stili ve görüntü yönetimi ile birçok türü harmanladığı; başından sonuna gizem, gerilim ve tutkulu bir aşk hikayesini anlattığı Napoli’nin Sırrı filminin özel gösterimi seçkin bir davetli topluluğunun katılımıyla gerçekleştirildii.

Gösterim sonrasında Twigy Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel’in ev sahipliğinde Gina’da gerçekleştirilen özel gala yemeğine iş, sanat ve cemiyet hayatından pek çok isim katıldı.

Ferzan Özpetek’in de katılımıyla gerçekleşen gecenin konukları arasında Demet Akbağ, Serra Yılmaz, Zümrüt Arol Bekçe, Naz Elmas, Alper Kul, Tuba Büyüküstün, Umut Evirgen, Ahmet Güneştekin, Sedef Orman, Yılmaz Yılmaz, Tamer Yılmaz, Şebnem – Celal Çapa, Şükrü Özyıldız, Serkan Altunorak, Aslı -Varol Yaşaroğlu, Gamze Cizreli, Ayşe Boyner, Cem Telvi, Ece Vahapoğlu, Cihan Alpay, Berna Naipoğlu, Gaye – Sait Sökmen, İsmail Küçükkaya, Fadik Sevin Atasoy, Ayşe Barım,Volkan Atik, Özlem Kaymaz ve Özpetek’in yakın dostları yer aldı.

blank

blank

Seyirciyi gerçek bir aşkın, cinayetin ve gizemin peşinden sürükleyecek Napoli’nin Sırrı 26 Ekim Cuma günü sinemalarda

Serra Yılmaz; “Napoli’nin kendisi zaten büyüleyici bir şehir, kendine özgü gelenekleri özellikleri, esrarengiz yanları olan bir şehir. Ferzan Özpetek’in bunu çok iyi verdiğini düşünüyorum. Filmin entrikasını, esrarengiz yanını çok seviyorum. Benim için son dönemdeki en güzel filmi. Filmi izleyin bakalım sonunu tahmin edebilecek misiniz? Bir meydan okumaya davet ediyorum seyriciyi“

Demet Akbağ; “Çok çok çok beğendim. Napoli, sokaklar, antikalar, gizemli hikaye, sonuna kadar merak ediyorsunuz ne olacak diye, çok eğlendim, iyi ki gelmişim. Çok tebrik ediyorum Ferzan Özpetek’i.”

Şükrü Özyıldız; Çok özgün bir senaryo. Çok güzel bir yerden anlatmış psikolojik olarak da hikayeyi, çok güzel sonlandırmış, ben çok büyülendim de çıktım açıkcası”

İsmail Küçükkaya; Ben filmi çok beğendim. Alıştığımız Ferzan Özpetek filmlerinin dışında.

Serkan Altınorak; Çok beğendim. Tam bir Ferzan Özpetek dünyası ve ben onun o dünyasına zaten çok hayranım. Filmi herkesin izlemesini öneririm. Çok başka bir dünya, çok başka bir hikaye anlatıyor.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.