Miray Daner, Kubilay Aka suskunluğunu bozdu!

Eski aşkı Kubilay Aka ile barıştığı, ancak geçtiğimiz günlerde yeniden ihanete uğradığı iddia edilen oyuncu Miray Daner dün akşam Suadiye’deydi. Daner, iddialar hakkında konuştu.

İlişkilerini geçtiğimiz aylarda ihanet sebebiyle sonlandıran Miray Daner ve Kubilay Aka‘nın bir süredir barıştığı konuşuluyordu. Ancak bu iddiaların hemen ardından Kubilay Aka‘nın başka bir kadınla sosyal medyadan yazıştığı mesajlar ifşa oldu. Yeniden ihanete uğrayan Miray Daner konuyla ilgili sessizliğini dün akşam bozdu.

Miray Daner, Kubilay Aka’nın menajeri ile ayrılığından haberi olmadığını belirterek, “Özel hayatımla ilgili fazla konuşmak istemiyorum ama Kubilay ile barışmamız söz konusu değil…” dedi.

blank
Miray Daner

‘BİR İLİŞKİMİZ YOK’

Kubilay Aka’nın mesajlarının ifşa olması hakkında ise, “Tek söyleyebileceğim bir ilişkimiz olmadığı” diyen oyuncu, bu konularla gündeme gelmek istemediğini de belirtti.

Kubilay Aka’nın tehdit ettiği Beyza Güneş suskunluğunu bozdu!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.