gazetemag tv

İrem Sak’ın şok eden sevgili kriteri: Nefes alsın yeter!

Uzun bir süredir yalnız olan ünlü oyuncu İrem Sak, birlikte olmak istediği insanın sahip olması gereken kriterler için, “nefes alsın yeter” dedi.

İrem Sak, önceki gün Etiler’deki bir alışveriş merkezinde makyajsız haliyle görüntülendi. Bir spor mağazasından alışveriş yapan İrem Sak, kendisini görüntüleyen muhabirlere açıklamalarda bulundu.

blank
İrem Sak

Bir süredir çalışmalar içinde olduğunu belirten oyuncu, “Sinema projesi olabilir, üzerinde çalışmalar yapıyoruz” dedi.

MAKYAJSIZ İREM

Makyajsız haliyle görüntülenmesi üzerine çekingen davranışlar sergileyen İrem Sak, “Ne yapayım? Haliyle böyle görüntülenmek istemiyorum. Makyaj yapmadan çıkmak benim suçum” ifadelerini kullandı.

Aşk hayatında uzun süredir durgun olan İrem Sak, birlikte olmak istediği insan profilini anlattı. İrem Sak, konuyla ilgili şunları söyledi:

“NEFES ALSIN YETER”

“Hayatıma girecek kişi insan olsun, dünya vatandaşı olsun yeter. Daha doğrusu nefes alsın yeter. Tek kriterim nefes alması. Sevgiliye muhtaç değilim. Kendimle gerçekten çok güzel vakit geçiriyorum. Ben kendi kendimi mutlu edebiliyorum. Beni benden daha çok mutlu edebilecek biri olursa olur.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.