gazetemag tv

Meryem Uzerli katıldığı Cadılar Bayramı partisinde Kleopatra oldu

Meryem Uzerli’nin Cadılar Bayramı…

Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adını duyuran Meryem Uzerli, uzun bir süredir ekranlarda yer almıyor. Güzel oyuncu son dönemde katıldığı özel davetler, galalar ve festivallerle adından söz ettiriyor. Uzerli, son olarak bir Cadılar Bayramı konseptli partiye katıldı. Kleopatra kostümüyle partide boy gösteren oyuncunun görüntüleri sosyal medyaya düştü.

blank

Cadılar Bayramı (Halloween) nedir?

Cadılar Bayramı her yıl farklı korkunç ya da eğlenceli kostümler giyerek ve çeşitli etkinliklerle, dünya çapında kutlanan bir bayramdır. Kökleri Pagan döneme ve sonrasında ilk Hristiyan uygulamalarına kadar giden Cadılar Bayramı son yıllarda ülkemizde de kutlanmaya başladı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.