Şahan Gökbakar “Recep İvedik 6” filmine çok güveniyor!

8 Kasım’da vizyona girecek olan Recep İvedik 6 filmi, izleyiciyi yine kahkahaya boğacak.

Ünlü komedyen Şahan Gökbahar’ın yeni filmi ‘Recep İvedik 6’, 8 Kasım’da vizyona girmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncunun yeni filminde Recep İvedik, Konya’da yapılacak kuru fasülye festivaline gitmek için yola çıkıp yanlışlıkla Kenya’ya gidecek. Gökbakar’a filmde özel bir teknikle hazırlanan Goril de eşlik edecek.

Filmin fragmanı Youtube üzerinde şu ana kadar 20 milyondan fazla izlendi. İspanya’da özel bir teknikle hazırlanan ve içinde yabancı bir oyuncu da bulunan Goril, fragmana renk katan karakterler arasında.

Karacabey’de bulunan Longoz ormanı içerisine kurulan 2 platoda çekilen film için kullanılan tüm malzemeler organik ve geri dönüşümlü olarak hazırlandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.