Megan Fox ve Brian Austin Green’in ailesine yeni bir üye daha katıldı

Boşanmaktan vazgeçmiş görünen ünlü çiftten Green’in paylaşımı ilgi çekti.

Boşanma kararının ardından aldıkları hamilelik haberiyle beraberliklerine bir şans daha veren Megan Fox ve Brian Austin Green’in ailesine yeni bir üye daha katıldı. Genellikle çocuklarının görüntülenmesinden çok hoşlanmayan ünlü çift bu kez kuralı bozdu. 43 yaşındaki Brian Austin Green, kısa bir süre önce dünyaya gelen oğlunun fotoğrafını Instagram sayfasında paylaşarak “Benim karım güzel bebekler yapıyor” notunu ekledi.

megan

Çift yeni dünyaya gelen oğullarına Journey River adını verdi. Megan Fox ve Brian Austin Green’in, 4 yaşında Noah ve iki yaşında Bodhi adında iki çocuğu daha bulunuyor. Austin Green, daha önceki birlikteliğinden de bir erkek çocuk sahibi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.