“Maraşlı”nın yeni tanıtımı yayınlandı

Yapımını ‘’Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı iddialı yapım “Maraşlı”nın yeni tanıtımı yayınlandı.

11 Ocak Pazartesi günü Atv ekranlarından izleyiciyle buluşmak için gün sayan Maraşlı yeni tanıtımı çok beğenildi.

Tanıtımda; Mahur, fotoğraf çekimi yaptığı fabrikada istemeden bir savcının ölümüne tanık olurken, Maraşlı hayatını kurtarıyor. Çektiği fotoğraflar nedeniyle ölüm tehdidi alan Mahur’u, Mahur’un babasının isteğiyle, Maraşlı korumaya başlıyor. Farklı hikayesi, sıra dışı tarzı ve sürükleyici temposuyla Maraşlı, Pazartesi günleri ekranların vazgeçilmezi olacak.

“Maraşlı”nın ilk bölümünden yayınlanan ön izleme sahnesi heyecanı arttırdı

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği dizinin kadrosunda ayrıca; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Melis İşiten, Serhat Kılıç, Cihan Yenici, Neslihan Acar, Sinem Akyol, Türkü Su Demirel, Gizem Kala ve Bedriye Rosa Çelik’in yer aldığı dizi 11 Ocak Pazartesi günü 20:00’de ilk bölümüyle ATV’de izleyiciyle buluşmaya gün sayıyor.

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.