Alina Boz, Galatasaray’a küfür etti mi? İŞTE! O açıklama!

İşletmeci Umut Evirgen ile oyuncu Alina Boz geçen yıl dünyaevine giren Alina Boz’un Simge’nin ‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla eğlenirken nakarat kısmında Galatasaray’a küfürler ettiği iddia edilmişti. Boz iddiaları yalanladı.

Oyuncu Alina Boz ve eşi Umut Evirgen geçen gün ise bir davette arkadaşlarıyla eğlendi. Geceden sosyal medyaya düşen bir video Galatasaraylı taraftarların tepkisine neden oldu. Simge’nin ‘Aşkın Olayım’ şarkısıyla eğlenen Boz’un nakarat kısmında Galatasaray’a küfürler ettiği iddia edildi.

Umut Evirgen ve Alina Boz evlenirken Serenay Sarıkaya öyle bir şey yaptı ki! Bu paylaşımı çok konuşulacak… “Dünya yanarken ben” Umut Evirgen ve Alina Boz evlenirken Serenay Sarıkaya öyle bir şey yaptı ki! Bu paylaşımı çok konuşulacak… “Dünya yanarken ben”

‘KÜFÜRLERİ BENİM SÖYLEMEDİĞİM AÇIKÇA ORTADA’
Alina Boz gelen tepkiler üzerine Instagram hesabından açıklama yaptı. “Küfür içerikli sözleri benim söylemediğim açıkça belli” diyen Boz’un açıklaması şöyle

“Dün kayda alınan ve iznim olmadan paylaşılan videoda küfür içerikli sözleri benim söylemediğim açıkça belli olmaktadır. Konuyu ben de üzüntüyle takip etmekteyim. Söz konusu videoda yalnızca sevdiğim bir şarkının sözlerini seslendirmiş olup, başkaca küfür vb. herhangi bir söz söylemedim. Beni tanıyan kişiler, bu tarz micazım olmadığını da bilir. Videoyu iznim olmadan çeken, sosyal medya hesaplarında paylaşan, ayrıca onur, şeref ve saygınlığıma saldırı niteliği taşıyan, hakaret içerikli yorumlarda bulunan kişiler hakkında şahsi kişilik haklarımı savunmak için TCK’nın 125. maddesinde düzenlenen ‘Hakaret’ suçu uyarınca avukatım aracılığıyla adli sürecin başlamasına yönelik İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayet hakkımı kullanacağımı belirtmek isterim. Bu asılsız iftirayla gündeme gelmiş olmaktan dolayı üzgünüm”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.