Kuzgun, Rıfat’ı öldürecek mi?

Star’da Çarşamba akşamları ekrana gelen ve ilgiyle izlenen dizisi ‘Kuzgun’un dün akşam yayınlanan 3. bölümü de heyecan dolu ve duygu dolu anlara sahne oldu.

Kuzgun’un hayattaki tek dostu Kesik’in, Şeref’in emri ile öldürüldüğü ve Kuzgun’un intikam savaşında kurban verdiği, Kuzgun ile Dila’nın arasında duygusal anların yaşandığı, Kuzgun ile kardeşi Kumru’nun yıllar sonra ilk kez karşı karşıya geldiği, bölüm finalinde de; Kuzgun’un Şeref’i vurduğu, Rıfat’ın da şüpheli gözlerle Kuzgun’a baktığı bölümü ekran başındakiler yine nefeslerini tutarak izlediler.

Sosyal Medyada ‘Kuzgun’ Fırtınası Esti !

‘Kuzgun’, sosyal medyada #bedelivar etiketi ile uzun süre konuşuldu, TT listesinin zirvelerinde yer aldı. Ayrıca; Barış Arduç, Kuzgun ve Dila da TT listesinde yer aldı. İzleyiciler de diziyle ilgili çok sayıda ve övgü dolu mesajlar attı.

Kuzgun’un 3. Bölümünde Neler Oldu?

Dila, Kesik’le yan yana gördüğü Kuzgun’a soğuk ve mesafeli davrandı. Meryem, yıllar sonra ilk kez Rıfat’ın karşısına çıktı. İkili arasında çok sert bir söz düellosu yaşandı. Meryem çıkarken Kuzgun’la karşılaştı. Kuzgun, Meryem’e çok kırıcı sözler sarf etti. Tamirhanesi küle dönen Kartal’ın eli kolu bağlandı. Kartal, tamirhanesini kundaklayanın peşine düştü. Dila’nın da karşısına çıkıp, o gece birisini görüp görmediğini sordu. Dila, Kuzgun’un ismini vermedi. Yıllar sonra ağabeyini karşısında gören Kumru büyük bir özlemle ağabeyine sarıldı. Kuzgun ona da soğuk davrandı. Kumru, gizlice Kuzgun’un evine girdi ve Kuzgun’un Kartal’ın tamirhanesinden aldığı, babasının fotoğrafını gördü. Kumru şoke oldu. Dila, Kuzgun’a oyun oynadı ve Kesik’le ikisini yan yana getirdi. Tam bu sırada da kendisi ortaya çıktı. Dila ile Kuzgun arasında bu anlarda büyük bir yüzleşme yaşandı. Ali, Kesik’in izini yeniden buldu ve onu alıkoydu. Şeref, Ali’ye büyük bir tuzak kurdu ve adamlarına Kesik’i öldürttü. Ali’yi de olayın faili olarak gösterecek deliller yarattı . Kuzgun, Dila ile arabada ve hareket halinde iken, bagajdan gelen bir çarpma sesi duydu. Arabayı durdurup, bagajı açan Kuzgun, Kesik’in cesedini gördü ve büyük bir acı yaşadı. Bu andan sonra Kuzgun ile Dila’nın arasına büyük bir uçurum girdi. Dila, Kuzgun’a Kesik’i Ali’nin öldürmediğini ispatladı. Kuzgun, Dila’ya, çocukken ona olan aşkını ilk kez itiraf etti. Kesik’i Şeref’in öldürttüğünü anlayan Kuzgun, intikam için harekete geçti. Terzi Derviş, ona yol gösterdi. Bölüm finalinde ise; Kuzgun başdüşmanı Rıfat’la işbirliği yaparak, bir başka başdüşmanı Şeref’i ve adamı Ayhan’ı vurdu. Diğer yanda ise, Şeref Dağıstanlı’nın oğlu Bora yurt dışından döndü. Bora’nın adamları Dila’yı zorla bir restorana getirdi. Ardından Bora da oraya geldi ve Dila’ya kendini tanıttı.

4. Bölümde Heyecan Daha Da Artıyor

Kuzgun ve Dila arasında neler yaşanacak? Bora Dağıstanlı’nın gelişi Dila’yı ve Kuzgun’u nasıl etkileyecek? Kuzgun, annesi Meryem’i affedebilecek mi? Tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Kuzgun’un 6 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da ekrana gelecek 4. Bölümünde yanıt bulacak. Heyecanın daha da artacağı ve yine nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak.

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik ‘in paylaştığı ‘Kuzgun’un kadrosunda; Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Ahmet Varlı, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor.

‘Kuzgun’un yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş üstleniyor, yönetmenliğini Bahadır İnce yapıyor, senaryosunu da Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz yazıyor.

Hesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’, heyecan ve duydu dolu yeni bölümü ile 6 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.