Barış Arduç soluğu sporda aldı

Başarılı oyuncu Barış Arduç, tatilden döner dönmez soluğu spor solununda aldı. Hayranlarını sevindiren kare ise spor hocasından geldi. Yeni projesi için hazırlıklarına devam eden yakışıklı oyuncu, uzun zamandır birlikte çalıştığı antrenörü Göktuğ Mugan ile sıkı bir çalışmaya girdi. Bu anları antrenör Mugan, sosyal medya hesabından paylaştı. Fit görüntüsü ile dikkatleri üzerine çeken Arduç, yeni projesi öncesi karakteri hakkında da merak uyandırdı.

Ekranların sevilen ismi Barış Arduç, yer aldığı projelerde sergilediği oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakmaya devam ediyor. Yeni sezonda bambaşka bir karter ile ekranlarda yer almaya hazırlanın yakışıklı oyuncu, sıkı bir çalışma temposuna girdi.

blank

Son olarak ‘Alparslan Büyük Selçuklu’da izlediğimiz Barış Arduç, uzun zamandır birlikte çalıştığı antrenörü Göktuğ Mugan ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mugan, bu anlara ait bir görüntüyü sosyal medya hesabından paylaştı. Fit görüntüsü ile tatilde dikkatleri üzerine çeken Arduç, yeni sezon öncesi hayranlarında da merak uyandırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.