Kubilay Aka, cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş’i savcılığa şikayet etti

Miray Daner’e ihanet ettiği konuşulan Kubilay Aka, cinsel içerikli mesajlarını ifşa eden Beyza Güneş’i savcılığa şikayet etti. Aka, “Onu terk edince, bana ‘Çıplak fotoğraflarını da yayınlarım’ diye şantaj yaptı” dedi.

İFŞA BOMBASI!

Oyuncu Kubilay Aka, eski sevgilisi Beyza Güneş’i savcılığa şikayet etti. Kubilay Aka; aralarındaki müstehcen mesajlaşmaları ifşa eden Beyza Güneş’in, şimdi de kendisini çıplak fotoğraflarını yayınlamakla tehdit ettiğini söyledi.

‘AYRILAMAZSIN’

Miray Daner’den ayrıldığı sırada Beyza Güneş’le görüşen Kubilay Aka, daha sonra Miray Daner’e dönmek istedi. Beyza Güneş ise “Benden ayılırsan fotoğraflarını yayarım” diyerek ona şantaj yaptı. Kubilay Aka’nın ihbarı sonrası olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

TEHDİT EDİLİYORUM

Şantaj haberleriyle gündeme gelen Kubilay Aka, 2. Sayfa programına telefonla bağlanıp şunları söylemişti;

“Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun.Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat bu insanlar aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim.”

“Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dinlemedi.”

“Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabi ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok.”

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.