Kıbrıs’a yıldız yağacak

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini hafta sonu ile birleştirmek ve yazın son güneşinin tadını çıkartmak için Kuzey Kıbrıs’ı tercih edenleri tam anlamıyla müzik ziyafeti bekliyor.

26 Ekim’de tatillerine bir gün önce başlayanlar Merit Lefkoşa Hotel’de Kıraç ve Göksel’in ortak sahnesinde unutulmaz bir gece yaşacaklar. Sevilen şarkılarının yanı sıra düetleriyle de devleşecek ikili, gelen yoğun talep üzerine 27 Ekim gecesi de sahnede olacak.

blank

27 Ekim cumartesi gecesi ise Sibel Can, Ayhan Aşan ve Gökçe Kırgız ile renklenecek. Sibel Can Merit Park Hotel’de, Ayhan Aşan Merit Royal Hotel ve Crystal Cove Hotel

ortak etkinliğinde, Gökçe Kırgız ise Merit Royal Hotel içinde misafirlerini gazino kültürünü yaşatarak ağırlayan ünlü eğlence mekanı Maxim Royal’de sahne alacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.