İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Yasemin Şefik’e konuk oldu

“Yol Arkadaşım 2” filmiyle İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç, Yasemin Şefik’in Best FM’deki programına konuk oldu.

İlk haftası itibariyle gişede 1 milyon izleyiciyi aşan filmleri hakkında bilinmeyenleri anlattı.

DİLBER AY’IN MEŞHUR SAHNESİ NEREDEYSE ÇEKİLMİYORMUŞ!

Kahkaha dolu programda Yasemin Şefik’in “Şu an en çok paylaşılan bölümlerden biri Dilber Ay’ın sahnesini çekmeyecekmişsiniz.” sorusu üzerine İbrahim Büyükak; Bak bunu kimse bilmez. Hiçbir yerde de konuşmadık. Gerçekten bir sahnemiz çok uzayınca. Gün kaybedebiliriz dedik. Necati Akpınar’ı aradık. Dışardan en sağlıklı gözümüzdür Necati abi. Anlattık böyle böyle diye… O da manyak mısınız? Çekin kurguda bakarız… dedi. Biz o an görememiştik halimizden. Dilber ablamız öyle bir performans çıkardı ki şu anda fenomen olmuş durumda.”

OĞUZHAN KOÇ “BENİM BİR HUYUM VAR: PARAYI ALIYORUM!”

Küçük esnaf filminde rolü olmayan ancak film için şarkı yapan Oğuzhan Koç; “Benim bir huyum var. Paramı alıyorum. İstedi ben de iban gönderdim.” Esprisini yapan Koç; “Biz her ne yapıyorsak her şekilde birbirimize destek oluyoruz.” dedi.

blank

GİRERİM ÇUKUR’A ÖLMEM!

ARAS BULUT VURULUR ÖLÜR BEN DE ÖYLE VURULURUM!

Yasemin Şefik’in “İzlediğiniz hangi dizide oynamak isterdin?” sorusuyla heyecanlı bir cevap veren İbrahim Büyükak; “Benden süper kara kuzu olur. Siyah beremde var. Beni kara kuzulara verin. Bir bölüm Çukur’a gireyim. ..Hoş girsem diziye Aras Bulut vurulur ölür. Ben de o zaman ölürüm.” dedi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.