Kevin Spacey skandalının ardından House of Cards çekimleri sil baştan

Netflix dizisi House of Cards’ın başrol oyuncusu Kevin Spacey’in cinsel saldırı suçlamaları yüzünden kovulmasının ardından dizinin çekimleri yeniden yapılacak.

Ekimde askıya alınan diziyi çeken 300 kişilik ekibe en az iki hafta daha, yani 8 Aralık’a dek maaş ödemesi yapılacağı e-postayla bildirildi. Sputnik’in haberine göre bu sebepten 6. sezonun çekimlerinin 8 Aralık’ta başlayacağı beklentisi doğdu.

‘BİR KİŞİDEN DAHA BÜYÜK’

Şirket gönderdiği e-postada ekibe ”Son iki ayda daha önce öngörmediğimiz şekilde sınandık, ama bu prodüksiyonun da bir kişiden daha büyük olduğunu öğrendik. En sadık ve en yetenekli prodüksiyon ekiplerinden biriyle çalışmaktan gurur duyuyoruz” diye seslendi.

UNDERWOOD’SUZ YAZIYORLAR

Dizi yazarlarının Kevin Spacey’yi dışarda bırakacak şekilde yeni bölümleri şekillendirmeye çalıştıkları belirtildi. Dizide başkahraman Frank Underwood’u canlandıran ve yapımcılardan biri olan Spacey, hakkındaki cinsel saldırı suçlamalarının ardından kovulurken İngitere’de de Old Vic tiyatrosunun artistik direktörlüğünü yaparken seri tacizlerde bulunduğu gerekçesiyle soruşturuluyor. Oscar ödüllü aktör, suçlamalar başlayınca tedavi gördüğü açıklamasının eşliğinde ortadan kayboldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.