gazetemag tv

Hande Yener ve Demet Akalın düellosu

Uzun bir aradan sonra ilk kez aynı ortamda bir araya gelen ezeli düşman Hande Yener ve Demet Akalın pişti oldu. Baltalimanı’nda bir düğüne giden ikili, aynı pistte dans etmemek için de mekan içerisinde köşe kapmaca oynadılar.

Baltalimanı Portex’de yapılan Alper Atakan ve Duygu Özkan çiftinin düğününde adeta yıldızlar geçidi yaşandı. Yapılan düğün merasimine katılan iki kavgalı isim Hande Yener ve Demet Akalın arasındaki atışma da geceye damgasını vurdu.

Aynı pistte eğlendiler

Düğün alanına ilk gelen isim Demet Akalın hızla mekana girerek röportaj vermek istemedi. İlerleyen saatlerde Hande Yener’in gelmesiyle olanlar oldu. Girişte röportaj yapan Yener, “Biz onunla Amerika ve Kuzey Kore gibiyiz asla barışmamız mümkün değil” açıklamasını yaptı. Düğün alanında da piste sırayla çıkan ikili, birbirlerindan da adeta köşe kapmaca oynadı. Düğün alanını ilk terk eden isim Demet Akalın oldu. Yaşanan pişti sorulduğunda morali bozulan şarkıcı, “Ben içerde onu görmedim, ama düğünü erken terk ediyorum. Bu gibi günlerde böyle şeyler önemsenmez” diyerek imalı bir açıklama yaptı. Akalın’ın hemen arkasından mekanı terk eden Hande Yener ise adeta ateş püskürdü. “Ben kimseyi görmedim, bana artık şunu sormayın” diyerek de muhabirlere çıkıştı.

Düğün töreninde Demet Akalın ve Hande Yener’in yanı sıra birçok kavgalı isimde bir araya gelmek zorunda kaldı. Demet Akalın kavgalı olduğu Emre Kaya ve Aynur Aydın ile Berkay da kavgalı olduğu Derya Uluğ ile pişti oldu.

Demet Akalın ve Hande Yener gece boyunca sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak birbirlerine nispet yaptılar.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.