Kerem Bürsin ve Hande Erçel aşklarını ilan etti!

Sen Çal Kapımı dizisinin sezon finali yapmasının ardından Maldivler tatiline giden ve el ele görüntülenen Hande Erçel ile Kerem Bürsin Instagram hesaplarından aşklarını ilan edecek paylaşımlarda bulundu. Ünlü çiftin aşk pozları milyonlarca beğeni aldı.

Rol aldıkları Sen Çal Kapımı dizisinde birlikte rol alan Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk iddiaları her daim yalanlasa da Maldivler tatiline gitti ve ilk kez el ele görüntülendi.

Kerem Bürsin sevgilisi Hande Erçel ile okyanusun ortasında çekildiği kareyi Instagram hesabından ‘Okyanusun ortasında bir kano ve sadece ikimiz. Mükemmel’ ifadelerini kullanırken aşkını ilan etmiş oldu.

blank

Kerem Bürin’in ardından Hande Erçel de paylaşım yaparak ‘Sevincimiz fıskiyelerin patlamasını sağlıyor’ ifadelerini kullandı. Çiftin paylaşımları milyonlarca beğeni ve yorum aldı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.