Özcan Deniz’den eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusu!

Özcan Deniz ve eski eşi Feyza Aktan arasında sular durulmuyor. Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, savcılığa giderek oğlunu göremediği iddiası ile başvuruda bulundu. Çıkışta açıklama yapan Deniz, ’10 gündür oğlumdan haber alamıyorum. Güvenlik kamerasından bazı görüntüler gördüm, tedirgin oldum. Onlar bende kalsın. Savcılığa sunduk.’ dedi.

Özcan Deniz ağabeyi Ercan Deniz ile birlikte Çağlayan Adliyesi’ne giderek eski eşi Feyza Aktan hakkında suç duyurusunda bulundu. Feyza Aktan’ın Kuzey’i kendisine göstermediği iddiasında bulunan Deniz, dilekçesinde oğlundan haber alamadığını ifade etti.

blank

Savcılıktan çıkmasının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Özcan Deniz, şunları söyledi: ’10 gündür oğlumdan haber alamıyorum. Güvenlik kamerasından bazı görüntüler gördüm, tedirgin oldum. Onlar bende kalsın. Savcılığa sunduk. Oğlumun bugün doğum günü. Onunla bir araya gelemiyorum. Oğlumu ayda 4 kere görüyorum. Bu ne benim için ne de oğlum için yeterli değil.’

Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı gerekçesi ile davalık olmasının ardından konuşan Deniz, ‘Görüyorsunuz ben burada hukuksal olarak haklarımı arıyorum. Bunun cevapları burada verilir. O yüzden bu magazinsel bir durum değil benim için. Hepsinin cevaplarını alacaksınız. Hepsi yargıda olan durumlar. Ne desem yargıyı etkilemiş olurum.’ dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.