Kara Sevda’da Emir zekice kurguladığı oyunuyla izleyenleri şoke etti

Ay Yapım imzalı, Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün rol aldığı Kara Sevda’nın dün akşam yayınlanan bölümünde; Emir, zekice kurguladığı oyunuyla izleyenleri şoke etti.

Nihan’ı, kardeşinin katil olduğuna inandırarak evliliğe mecbur bırakan Emir şimdi de aynı oyunu Kemal’e oynadı. Heyecan dolu bölümde ilmek ilmek ördüğü zeki planla Emir, Nihan’dan uzak durması için Kemal’i kardeşiyle sınadı. Tarık’ın katil olmasına sebep olan Emir, Kemal’i en zor kararın eşiğine getirdi.

Bölümde; Tarık’ın istemeden elini kana buladığını Kemal’e itiraf etmesi ve iki kardeşin gözyaşlarıyla ekrana gelen çaresizliği milyonları hüzne boğdu.

Yıllar önce kardeşinin demir parmaklıklar arasına düşmemesi için Emir’le evlenmeyi seçen Nihan’dan sonra Kemal’in kardeşi ile ilgili vereceği karar merakla bekleniyor. Bölüm finalinde; Kemal’in elinde kanıtla karakol önünde görülmesi ise tansiyonu doruğa taşıdı.
Kemal; ağabeyi Tarık’ı ihbar edecek mi ya da vicdanına yenik düşerek sessiz kalmayı mı seçecek?

İşte o sahne:

Merakla beklenen sorular Kara Sevda’nın 16 Mart Çarşamba günü Ekrana gelecek bölümünde yanıt bulacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.