Kaan Beyru’nun yeni single çalışması “Derin” tüm platformlarda yayında!

Müziğe olan ilgisini aldığı eğitimlerle taçlandıran Kaan Beyru’nun yeni single çalışması “Derin” Hangar Yapım etiketiyle tüm platformlarda yayında!

Kaan Beyru ‘’Derin’’ şarkısı ile tanışma hikayesini şöyle anlatıyor;

“Şarkının sözü ve bestesi çok yakın arkadaşım Yasir Miy’e ait. Şarkının basit bir demosu için stüdyoya kayıt almaya gittiğimde Derin’i ilk kez orada dinledim ve duyduğum anda hayran kaldım, tek seferde ezberledim.”

‘’DERİN BENİM İÇİN HER ŞEYİN BAŞLANGICI’’

“Derin” şarkısının ilk stüdyo kaydını sadece deneme amaçlı aldıklarının altını çizen Kaan Beyru, bu şarkının hayatındaki her şeyin başlangıcı olduğunu söylüyor. Profesyonel müzik hayatının bu şarkı ile başladığını, “Derin”in ilk stüdyo kaydı şarkısının olduğunu ve ona şans getirdiğine inandığını dile getiriyor. Sözü ve müziği Yasir Miy’e, aranjesi Burak Bedirli’ye ait olan şarkının
klibinin yönetmenliğini ise Sadık Hazırcı üstlendi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.