Musa Eroğlu ve Güler Duman’a büyük ilgi

Türk Halk müziğin iki usta ismi Musa Eroğlu ve Güler Duman’ın Bostancı Gösteri Merkezi’nde vereceği konsere büyük ilgi…

‘Sazımızla Sözümüzle’ konser serisi kapsamında 6 Aralık Cuma Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Musa Eroğlu ve Güler Duman konserinin biletleri günler öncesinde tükendi. ‘Yediveren Orkestrası’ eşliğinde gerçekleşecek konserde Musa Eroğlu ve Güler Duman, dillere pelesenk olmuş şarkılarını İstanbullu müzikseverler için seslendirecek. Uzun süredir hazırlıkları devam eden ‘Sazımızla Sözümüzle’ konserinde iki usta isim birçok sürprize de imza atacak.

6 Aralık Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşecek ‘Sazımızla Sözümüzle’ konserlerinin devamında Musa Eroğlu ve Güler Duman, 7 Aralık’ta Bursa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.