Hazal Kaya ve Farah Zeynep Abdullah, Şehrazat’a tepki gösterdi

Ünlü şarkıcı Şehrazat #HelpTurkey paylaşımlarından rahatsız oldu. Sosyal medyadan paylaşımlara tepki gösteren Şehrazat’a genç oyuncu Farah Zeynep Abdullah’tan ve Hazal Kaya’dan cevap gecikmedi.

Türkiye son günlerde çok sayıda noktada orman yangınlarıyla mücadele ediyorken yangınlara destek nedeniyle başlatılan #HelpTurkey paylaşımları ünlüleri isimleri ikiye böldü. Bazı ünlüler bu paylaşımlara destek verirken bazı ünlüler ise tepki gösterdi.

Ünlü besteci ve söz yazarı Şehrazat, Twitter hesabından bir paylaşım yaparak “Ağrıma gitti bu yurtdışı yardım çağrısı. Ülkem vatanım bu acziyete düşecek ülke değildi. Onun için o yardımları paylaşmayacağım” dedi. Ünlü ismin bu paylaşımına Farah Zeynep Abdullah cevap verdi. Farah Zeynep Abdullah, “Hayvanlar, doğa perişan, onur için yaşamak ne alaka” dedi.

blank

Abdullah’a Şehrazat’tan dikkat çeken bir yanıt geldi. Şehrazat bu tepkiye “Siz ne anlarsınız vatanın onurunu korumaktan. Siz kim bana bunu yazmak kim? Ne iş yaparsınız bile bilmem” dedi.

Bunun üzerine Abdullah’ın verdiği yanıtlarla Şehrazat’ı Tiye alması sosyal medyada gündem oldu.

Şehrazat’ın paylaşımına bir tepki de oyuncu Hazal Kaya’dan geldi . Kaya, “Bütün ülkeler bu gibi büyük felaket zamanlarında diğer ülkelerden yardım isterler. Cayır cayır yanan canları izlemek gitsin zorunuza…Bir ağaç, bir köy, bir hayvan daha kurtulsun da kim ne derse desin bizim için…ne tuhaf dertler var ya…”sözleriyle tartışmaya dahil oldu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.