Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk iddialarına ilk kez yorum yaptı

Son dönemin popüler oyuncularından Hande Erçel ve Kerem Bürsin aşk dedikoduları ile gündemde kalmaya devam ediyor. Cumartesi günleri Fox Tv’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri paylaşan ikili İstinye’de bir spor salonu çıkışı objektiflere takıldı. Aralarında çıkan aşk dedikodularına her zaman olduğu gibi sessiz kalmayı tercih etselerde, günlük hayatta da her an yan yana olan çift, bu sefer aşk söylentilerine açık kapı bıraktı.

Fox Tv ekranlarının fenomen dizisi Sen Çal Kapımı’da başrolleri paylaşan Kerem Bürsin ve Hande Erçel bir spor salonu çıkışı birlikte görüntülendi. Zaman zaman sevgili oldukları konuşulan ikiliye aşk sorusu iletildi. Genelde bu sorular karşısında sessiz kalmayı tercih eden ikili bu sefer yanıt vermekten çekinmedi. Bursin: ‘Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız.’ yanıtıyla aşk sorularına açık kapı bıraktı.

blank

Gazetecilerin, ‘Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?’ sorusu üzerine Bursin, ‘Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız.’ dedi.

Gazetecilerin, ‘Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz da?’ çıkışı üzerine Kerem Bursin,’Çok konuşmaya gerek yok bence.’ demesi aşk haberlerini doğruladı olarak yorumlandı. Bursin’in salondan ayrılmasının hemen akabinde çıkış yapan Hande Erçel ise, Kerem Bursin’le anlaşmışcasına aynı cevabı vererek, ‘Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar.’ demekle yetindi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.