Hande Doğandemir’e sosyal medyada büyük ilgi

Son dönemin başarılı ve güzel isimlerinden Hande Doğandemir selfiesi ile binlerce beğeni aldı. Güzel oyuncu Hande Doğandemir, geride bıraktığımız ay verdiği bir röportajda kendisini yeniden ekranlara döndüren Hayatımın Aşkı dizisiyle ilgili konuşmuş ve kariyerindeki bu ilk komedi dizisi için “İnsanları güldürebilmek müthiş bir şeymiş” şeklinde konuşmuştu.

Ekranların son dönem başarılı oyuncularından Hande Doğandemir aynı zamanda güzelliğiyle de dizilerin aranılan yüzlerinden. Sosyal medya hesabından takipçileri için paylaşımlarda bulunan Doğandemir, son iletisiyle yine güzelliğini gözler önüne sermiş. Herhangi bir not yazmadan paylaştığı selfie, Hande Doğandemir’e 30 binin üzerinde beğeni getirmiş.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.