gazetemag tv

Hande Doğandemir, yaptığı shop ile sosyal medyanın diline düştü

Güneşi Beklerken adlı diziyle yıldızını parlatan Hande Doğandemir, arkadaşları ile çekindiği bir fotoğrafta bacak kısmına shop yaptığı ortaya çıkınca sosyal medyada alay konusu oldu.

Geçtiğimiz haftalarda mayolu fotoğrafı ile gündeme gelen ve aldığı kilolarla takipçileri tarafından zayıflaması yönünde uyarılar alan Hande Doğandemir, bu sefer sosyal medyanın diline düştü. Doğandemir, birlikte poz verdiği arkadaşlarının sosyal medyada aynı kareyi paylaşması sonucu shop yaptığı ortaya çıktı.

Hande Doğandemir’in bacaklarına yaptığı filtre ilk başta anlaşılmamıştı. 4 gün önce bu fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan güzel oyuncu, aynı fotoğrafı geçtiğimiz gün oyuncu arkadaşı Aslı İnandık’ın da paylaşması sonucu yakayı ele verdi.

Takipçileri hayrete düştü

Takipçileri, Hande Doğandemir’in orjinal halini görünce hayrete düştü. Kimileri ünlü isme aldığı kilolarla barışık olmasını tavsiye ederken kimileri de Doğandemir’e zayıflaması gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler