“Yaren Leylek” filminin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı

Yaren Leylek ve Adem Yılmaz’ın dostluğu Sev Yapım’ın yapımcılığında beyazperdeye taşınıyor. Sıcacık bir aile filmi olan ‘Yaren Leylek’ filminin çekimlerinden ilk kareler yayınlandı.

Senaryosunu Arzu Yurtseven’in yazdığı, yönetmenliğini Onur Uzun’un üstlendiği, Buğra Gülsoy, Seçkin Özdemir, Hande Doğandemir, Azra Aksu, Emir Ali Doğrul, Atahan Çatalbaş, Meral Çetinkaya, Tarık Papuçcuoğlu, Murat Kılıç, Cenk Gürpınar, Kıvanç Talu, Işınsu Zırh ve Ayfer Tokatlı gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı ‘Yaren Leylek’ sinema filminin Ağustos ayının başında Bursa’nın Karacabey ilçesinde başlayan çekimleri tamamlandı.

Yaren Leylek ve Adem Yılmaz’ın dostluğundan esinlenerek hazırlanan ‘Yaren Leylek’ sinema filmi, henüz bir kardeşi olma fikrine hazır olmayan Adem’in annesi Arzu ve babası Hakan’la birlikte, babaannesinin evine gelmesi ve Leylek Yaren’le tanışması ile ilk andan itibaren başlayan dostluklarını konu alıyor.

Her yaş grubuna hitap eden keyifli bir aile filmi olan ‘Yaren Leylek’ çok yakında sinemalarda izleyici ile buluşacak.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.