Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ’un spor hocası ile çalışmaya başladı

“Vatan Haini” dizisiyle seyirciyle buluşmaya hazırlanan ünlü oyuncu Halit Ergenç, Kıvanç Tatlıtuğ’un spor hocası Ara Karanfil’le çalışmaya başladı.

Kıvanç Tatlıtuğ, “Kuzey Güney” dizisi öncesi ‘The Fighting Actors’ isimli dövüş ekibinin kurucusu, ünlü spor hocası Ara Karanfil ile çalışmaya başlamış, daha sonra kaslı ve baklavalı vücuduyla gündeme bomba gibi düşmüştü.

Yeni sezonda “Vatan Haini” dizisinde eşi Bergüzar Korel ile tam 11 yıl sonra kamera karşısına geçecek olan Halit Ergenç, Ara Karanfil’le çalıştığını ve Thai Box yaptığını söyledi. Oldukça fazla kilo veren ve incecik kalan ünlü oyuncu, konuyla ilgili “Hayatımda ilk kez Thai Box yapıyorum, çok keyifliymiş” dedi.

Ünlü oyuncu, her ne kadar sağlık için Thai Box’a başladığını söylese de, bu durum “Yeni sezonda fit bir şekilde ve baklavalı vücutla mı gözükmek istiyor?” yorumlarına neden oldu.

halit ergenc

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.