‘Güven Bana’ filmi gösterime girmeden önce fragmanı ile tüm ilgiyi üzerine topladı

Yapımını Aytaç Medya’nın, yapımcılığını Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz’un üstlendiği; mizahın usta ismi Selçuk Aydemir’in hem senaryosunu yazıp hem yönettiği ‘Güven Bana’ filmi gösterime girmeden önce fragmanı ile tüm ilgiyi üzerine topladı.

‘DÜNYANIN HER YERİNDE EN FAZLA SÖYLENEN YALAN: GÜVEN BANA!’

‘Bir varmış bir yokmuş, İstanbul’un cazibe merkezi olmayan bir semtinde iki kardeş masal tadında bir macera yaşamak üzereymiş’ sözleriyle başlayan fragman eğlence dolu sahneleriyle seyircinin kahkahaya doyacağının habercisi oldu.

Cihangir Ceyhan, Okan Çabalar, Ufuk Bayraktar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım, Pelin Karahan, Köksal Engür, Zihni Göktay, Serap Önder, Tuncay Beyazıt gibi değerli oyuncuların kadrosunda yer aldığı ‘Güven Bana’ filminin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz ilgi çekmeye başladı.

Anneleri öldükten sonra yatalak babalarına bakmak zorunda kalan iki kardeşin, dedelerinden kalan miras haklarının peşine düşmeleri sebebiyle başlarından geçen zincirleme olayları mizah yoluyla anlatan ‘Güven Bana’ filmi 24 Şubat’ta sinemalarda.

‘Güven Bana’ 24 Şubat’ta sinemalarda.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.