Sevgililer Günü hediyesine estetikte dahil oldu!

Yaklaşan Sevgililer Günü sebebiyle hemen her yerde günün anlam ve önemine uygun kampanyalar ve farklı hediye fikirleri yer alıyor.

KBB Baş ve Boyun Cerrahı Op. Dr. Seçil Uçar sevgililer günü kampanyası dahilinde, özellikle erkeklerin, eşlerine mezoterapi, göz altı mezoterapisi, egzozom, dolgu ve botoks gibi kendilerini daha iyi hissettirecek hediyeler verdiğini açıkladı. Dr Uçar ‘’Sevgililer Gününde sevgilisine güzel gözükmek isteyenlerin tercihi olacağız. Sevgililer günü projesi kapsamında bizleri tercih eden değerli müşterilerimize 1 hafta boyunca tüm hizmetlerimizde yüzde 30’a varan indirim sağlayacağız. “ dedi.

blank
KBB Baş ve Boyun Cerrahı Op. Dr. Seçil Uçar

Yüz bölgesine özel mezoterapi uygulaması

Dr. Uçar ,” Mezoterapi uygulamaları çeşitli cilt problemlerinin tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır. Genellikle tercih edilen uygulamalar; cilt gençleştirme, yaşlanma karşıtı işlemler, leke sorunları ve yara izleridir. Yüz mezoterapi yöntemi sonuçları ise oldukça başarılıdır. Uygulanacak seans sayısı kişinin cildine ve ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle tercih edilen seans sayısı ve sıklığı 2 haftada bir olmak üzere 2 ila 5 seanstır. Ciltte elde edilen başarılı sonucu korumak için belirli aralıklarda koruma seansı yapılabilir. İlk olarak kişinin detaylıca cilt analizi yapılır. Kişinin talepleri doğrultusunda uygun karışımlar hazırlanır. Uygulama yapılacak bölge işleme hazırlanır. Karışım ince uçlu iğneler ile cilde enjekte edilir.

Mezoterapi ile daha aydınlık göz çevresi

Dr. Uçar, “Yaşla birlikte pek çoğumuzun gözaltlarında torbalanmalar ve kararmalar gelişir. Bunlar, göz çevrenizi ve doğal olarak sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilir ve özgüveninizi olumsuz etkileyebilir. Göz çevresindeki yaşlanma izlerini gizlemek için kapatıcı gibi geçici çözümler deniyor olabilirsiniz. Ancak, bu tarz çözümler hem kalıcı değildir hem de özellikle belirgin kararmalar ve torbalar üzerinde etkili değildir. Medikal estetik alanında da göz çev- resi için çeşitli etkili tedaviler geliştirilmiştir ve mezoterapi bunların en popüler olanlarından biridir. Göz çevresi mezoterapisi güvenli, etkili ve nispeten ağrısız olması ile farklı yaş grubundan hastalar tarafından tercih edilmektedir. Cilt altına vitamin, mineral, antioksidanlar göndererek cilt dokusunu yenileme ve gençleştirmeye yardımcı olan mezoterapi, doğru bileşenler ve doğru seans sayısı ile pek çok inatçı torbalar ve morluklar üzerinde etkili olabilir.” dedi.

Daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için Dolgu işlemi önemli

Dr.Uçar, “Yüzündeki çizgilerden rahatsız olanlar için en ideali dolgu işlemidir. En sık kullanılan bölgeler dudaklar, burun ile yanaklar arasındaki çizgi, yanak bölgesi, çenedir. İşlemin sonuçları 15-20 dakika içinde hemen görülebilir. Özellikle yüzümüzde belirginleştirmek istediğimiz bölgeler varsa, dolgu işlemi ön plana çıkmakta. Uygulama bölgesinde hafif kızarıklık ve şişlik olacaktır ancak gün içerisinde kendiliğinden geçecektir.” Dedi

Bu yılın en popüler uygulaması egzozom

Dr. Uçar, “Bu yılın estetik anlamdaki en popüler uygulaması egzozom olacak. Uluslararası kongrelerde en çok isminden söz edilen yeni nesil cilt gençleştirme ürünü egzozom. Egzozom, ciltte kollajen, elastin, hyaluronik asit sentezini uyarır, cildin yenilenmesini sağlar, antiinfalamatuar etkisiyle yara iyileşmesini hızlandırır, cilt bariyer fonksiyonunu geri kazanır. Anti-aging etkilidir. Cilt gençleştirme, leke tedavileri, akne skar tedavileri, cilt sıkılaştırma, saç dökülmeleri gibi birçok alanda yeni nesil bu tedaviyi görüyor olacağız.” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.