gazetemag tv

Gupse Özay ve Barış Arduç, evlilikleri hakkında konuştu

Gupse Özay ile 6 yıldır birlikte olduğu Barış Arduç, Çeşme’de evlendi. Koronavirüs salgını nedeniyle düğün yapmayan çiftin nikah törenine aileleri ve yakın dostları katıldı.

6 yıldır birlikte olan Barış Arduç ve Gupse Özay bugün Çeşme’de nikah masasına oturdu.

Koronavirüs salgını nedeniyle sade bir nikahla dünya evine giren çiftin bir kaç ay sonra düğün yapacakları öğrenildi.

Çift balayı içinde herhangi bir plan yapmadı. Arduç ve Özay, evlendikten sonrada Çeşme’de yazlıklarında tatil yapmayı sürdürecek.

blank

ÇİÇEĞİ BURNUNDA ÇİFTTEN İLK AÇIKLAMA

Gupse Özay ve Barış Arduç’tan nikah sonrası basın mensuplarına açıklama yaptı. Gupse Özay, “Bayram yaklaşmıştı, bayramdan sonra da İstanbul’a dönecektik, hava da güzel, e hadi o zaman gel bir deneyelim dedik ve bir anda evlendik” ifadelerini kullandı.

Barış Arduç ise “Doğru zaman diyelim. Gönül isterdi ki sizi halayla karşılayalım ama malum pandemi. Artık bir kaç ay sonra sizi düğüne bekleriz” dedi.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.