Tuba Büyüküstün, o habere isyan etti!

Tuba Büyüküstün pandemi sürecinde ayrıldığı Umut Evirgen'le dayanamayıp barıştığı haberine tepki gösterdi ve zehir zemberek açıklama yaptı.

Tuba Büyüküstün ayrıldığı Umut Evirgen ile ilgili barıştı haberlerine tepki göstererek şu paylaşımı yaptı: “Bugün, magazin basınında yine asılsız haberler torbasına bir haber daha eklenmiş, torba bayağı bir ağırlaştı.

Bir birey özel hayatıyla ilgili açıklama yapmayı sevmiyor diye fütürsuzca at koşturma anlayışını algılamakta maalesef zorlanıyorum.

Aa ayrıldılar! Aldattı! Aldatıldı! Yok onunla değil, bununla aldatmış! Aa aldatma da yokmuş!! Dayanamadılar, barıştılar!! Ve daha neler… Haber yok, kimi yazsak okunur diye belli kişiler üzerinden haber devamlılığı yaratılmaya çalışılıyor sanırım.

Bırakın sanatçı olmayı, insan olarak mahremiyetimize saygıyı hak etmiyor muyuz? Halka “mâl olmak” deyimi düzeltme (inceltme) işareti kaldırılınca yanlış anlaşılmaya sebep oldu galiba. Yeni algıda, halka “mal olmuş” bir sanatçı olarak -özel hayatımla ilgili- görevim olan açıklamayı yapayım. Umut ile birkaç ay önce ayrıldık. Benim hayatımdaki varlığı ve değeri büyük. Mahremiyetimize saygı gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygı duymayı bilmek zenginliktir. Anlamlar kaybolmasın diye inceltme işaretlerine ihtiyacımız var

Herkese sevgiler…”

blank

İŞTE!! Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün yaptığı bu açıklamaya sebep olan haber…

Karantina döneminde 3 yıllık beraberliklerini bitiren Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, ilişkilerine kaldıkları yerden devam kararı aldı.

Evleneceklerine kesin gözüyle bakılan Tuba Büyüküstün ile Umut Evirgen, 3 yıllık beraberliğin ardından pandemi döneminde ayrılık kararı almıştı. Mayıs ayında ilişkilerini bitiren ikili, ayrılığa daha fazla dayanamadı. İkili geçtiğimiz günlerde araya hatırı sayılır dostlarının girmesiyle ilişkilerine kaldıkları yerden devam kararı aldı.

2 aylık bir ayrılığın ardından barışan çift, geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla kutlama yaptı.

blank

İkilinin bu barışmayla birlikte evlilik kararı aldığı öğrenildi. Yakın çevresine göre çift önümüzdeki sene nikâh masasına oturacak. Tuba Büyüküstün, 2017 yılında 6 yıllık eşi Onur Saylak’tan boşanmış ve işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Tuba Büyüküstün’ün işletmeci Umut Evirgen’den sosyal çevresinden vazgeçmediği için ayrıldığı iddia edilmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.