“Gülperi” Dünyaya açıldı

Yapımını Tims&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı, sezonun en çok izlenen yapımlarından “Gülperi” dizisine Cannes’da görkemli bir parti düzenlendi.

Dünyanın en prestijli televizyon fuarı olan Mipcom’da tanıtılan diziye büyük ilgi gösterildi.

Tims&B Productions ve Global Agency’nin ev sahipliğinde; tarihi Fransız şatosu Château de la Napoule’de gerçekleşen özel partiye dünyanın dört bir yanından gelen televizyon yöneticilerinin yanı sıra Variety, The Hollywood Reporter, World Screen gibi sektörün önemli yayın gruplarının temsilcileri de katıldı. Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın bulunduğu özel davete katılan dizinin yıldızları Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen ilgi odağı oldu.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği dizi; üç çocuğu kaybettiği eşinin ailesi tarafından elinden koparılmak istenen Gülperi’nin verdiği büyük mücadeleyi konu alıyor.

blank
Nurgül Yeşilçay – Timuçin Esen
blank
Hatice Şendil – Burak Sağyaşar
Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.