gazetemag tv

Grammy Müzik Ödülleri’nde Kanye West veto edildi

Ünlü rapçi Kanye West’in, Grammy Müzik Ödülleri’nde düzenleyeceği sahne performansı, sosyal medyada eski eşi Kim Kardashian ve onun sevgilisi Pete Davidson’a yönelik davranışları sebebiyle iptal edildi. Ünlü ismin temsilcisi ise, West hakkında verilen bu karara şaşırmadıklarını söyledi.

Dünyaca ünlü ABD’li rapçi Kanye West’in, Grammy Müzik Ödülleri’nde düzenleyeceği sahne performansı, sosyal medyadaki davranışları sebebiyle iptal edildi.

Variety’nin haberine göre, bipolar bozukluk rahatsızlığının etkisiyle eski eşi Kim Kardashian ve ailesine tacize varan paylaşımlarda bulunan West’in Instagram hesabı 24 saatliğine askıya alınmıştı.

Ünlü rapçiye, bir tepki de Grammy Ödülleri’nden geldi. Müzik dünyasının en prestijli ödüllerinden olan Grammy, West’in 3 Nisan’daki ödül gecesinde gerçekleştireceği performansı iptal etti.

Ünlü ismin temsilcisi ise, West hakkında verilen bu karara şaşırmadıklarını söyledi.

NE OLMUŞTU?

Kanye West, Kim Kardashian’la ayrıldıktan sonra, hem ona hem de Kardashian’ın sevgilisi Pete Davidson’a hakaret ve tacize varan mesajlarını sosya medya hesaplarından yayınlıyordu. Yaptıklarından dolayı özür dilese de West, sonrasında yine aynı paylaşımlara devam ederek insanların tepkisini çekmişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.