Gökhan Özen “İki Kişi” ile albümünü son hız kliplendirmeye devam ediyor

Gökhan Özen, yeni albümü “Firardayım”ı kendi şirketi Pony Music ve Sony Music Türkiye işbirliği ile 20 Mart 2020’de müzik severler ile paylaşmıştı. Albümün açılış şarkısı olan “Firardayım” ilk video klip olarak yayınlanma rekorları kırarken, Özen ikinci video klip olarak ise “Sana Sorsunlar” ı yayına vermişti. Ünlü sanatçı şimdi de üçüncü video klibi “İki Kişi” ile albümünü son hız kliplendirmeye devam ediyor.

Gökhan Özen Karantinada Çekimler İçin Los Angeles Downtown ve Hollywood ‘daydı.

Hit makinesi Gökhan Özen, sözü, bestesi ve düzenlemesi kendisine ait olan “İki Kişi” için yine Amerika’da kamera karşısına geçti. Uzun zamandır kendi videolarının yönetmenliğini de kendisi yapan sanatçı, bu kez pandeminin ortasında Los Angeles Downtown ve Hollywood sokaklarında, çatılarında çalıştı. Salgında sete çıkan Özen, ekibini minimum kişiye indirerek, günde 5 saat çalışmak kaydıyla çekimleri 3 günde tamamladı. Tek başına rol aldığı “İki Kişi”nin video klibinde yine pandemi kuralları gereği model kullanmayarak, 25. katta Downtown manzaralı çekimleri gerçekleştirirken, sokaklarda kendi arabasını kullandı.

Gökhan Özen; “İki Kişi” Firardayım albümümün 3. videosu oldu. Albümü hız kesmeden kliplendirmeye devam edeceğim, hatta 4.’ü de yolda. Üretkenliğimin zirvesini yaşıyorum, durmak yok.” diyerek takipçilerini heyecanlandırdı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.