gazetemag tv

Ceza’dan Melih Kibar’a vefa albümü “Yeni Mesaj”

Türk müzik sektörünün en önemli bestecilerinden biri olarak tarihe geçen Melih Kibar, ölümünün 15. yılında birbirinden güçlü yorumcuların bir araya geldiği “Mesaj” isimli özel bir albüm ile anılıyor.

Sürpriz Albümün Ön Sözü Ceza’dan!

Bestesi Melih Kibar’a sözleri rap müziğin lider isimlerinden Ceza’ya ait “Yeni Mesaj” isimli çalışma albümün çıkış şarkısı oldu.

Yapımcılığını Seda Sertbaş’ın; aranjörlüğünü Alper Erinç’in üstlendiği “Yeni Mesaj” isimli single 25 Eylül Cuma günü müzikseverlerle buluşacak.

Yeni albümde Çiğdem Talu’nun kaleme aldığı ve 7’den 70’e herkesin hafızasına kazınan bir cok eser yer alıyor.Birbirinden ünlü isimler bu şarkılar okuyor ve her ay yeni bir şarki müzikseverlerle buluşuyor. Proje sonundaysa tum yayinlanan şarkılar bir albümde toplanacakmis. Arşivciler bu albümü simdiden sabirsizlikla beklemeye başlamış bile.

Avrupa Müzik markası ile yayinlanacak albümün ilk hazırlık aşamasında Türk pop müziğine yeni Erol Evgin’ler kazandırmak amaçlansa da birbirinden özel güçlü seslerle albüm kendi konseptinde örnek olacak hale donusmus.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler