gazetemag tv

Genç şarkıcı İmren, Bodrum tatiline başladı

Söz ve müziği Emir Can İğrek’e ait olan ve 2019 yılının en başarılı şarkılarından biri olan “Nalan”ın Arapça cover’ını kendi yorumuyla dinleyici ile buluşturan İmren, geçtiğimiz gün plajda objektiflere yansıdı. Denize giren ve düzgün fiziği ile tüm gözleri üzerine toplayan şarkıcı, gazetecilerin isteğini kırmayarak kısa bir röportaj gerçekleştirdi.

Tatile yeni başladığını ve bir süre daha buralarda olduğunu söyleyen İmren, “Bodrum’u çok seviyorum. Her ne kadar çok sıcak
olsa da…” diyerek, güldürdü.

Yeni şarkısı hakkında konuşan şarkıcı, gazetecilerin “Neden Arapça olsun istediniz?” sorusuna “Ben Arabistan’da büyüdüm, çocukluğum orada geçti. Duygular orada biraz daha farklıdır. Bir de böyle dinlenmesi ve bu duyguları onların da hissetmesi için Arapça okumak istedim” dedi.

blank

Yayınlandıktan sonra beş gün içerisinde 250 bin görüntülenmeye ulaşan “Nalan” için, “Arabistan’da hayran kitlem mevcut, sonuçta orada 15 yıllık bir geçmişim var. Tek kötü söz duymadım, devamı da gelece. Kendi yazdığım Türkçe slow şarkılar da var” dedi.

Oyunculuk da yaptığını belirten ve projeleri olduğunu dile getiren İmren, “Yetenekli olduğumu düşünüyorum, oyunculuk için de eğitimler aldım. Ayla Algan benim eğitimimi veren ve en iyi kadın sanatçıdır” ifadelerini kullandı.

İmren, ayrıca yeni projeleri olduğunu belirterek, “Sinema ve dizi projelerimiz var. İsim veremiyorum ama onlar da yakın tarihte olacak. Çok heyecanlı ve çok mutluyum” ifadelerini kullandı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.