“Gelin Damat Dergisi Ödül”leri sahiplerini buldu

Gelin Damat Dergisi tarafından ilk kez düzenlenen Gelin Damat Dergisi Ödül gecesi, Özge Ulusoy ve Burak Törün sunuculuğunda Fuat Paşa Yalısında eşsiz bir davetle gerçekleşleşti.

Merakla beklenen Yılın Gelin Damat Ödülünü Alişan ve eşi Buse Tektaş alırken,gecede sektörden firmalar ile birlikte ödüle Kanal D Son Moda, yılın moda programı kategorisinde, Kanal D Gelinim Mutfakta, yılın tv programı kategorisinde, Pazar Sürprizi, yılın magazin programı kategorisinde, Uçankuş, yılın haber ve magazin portalı kategorisinde, Fox Ana Haber, yılın ana haber programı kategorisinde ödüle layık bulundu.Geceye Alişan-Buse Varol, Fatih Ürek, Ece Gürsel, Şebnem Schefer gibi bir çok ünlü isim katıldı.

ÖDÜLLER PIRLANTALARLA SÜSLENDİ

Gelin Damat Dergisi imtiyaz sahibi Ferhat Muğurtay, pırlantalarla süslenen ödüllerin değeri hakkında açıklama yapmadı. Ödül sahiplerine ” Değerli olan sizlersiniz, bugün Türkiye’nin başarılı markalarını ödüllendirmek, bizim içinde en büyük ödül oldu. Gelin Damat Dergisi ailesi olarak tüm firmalara ve bizlri bu gece yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederim ” dedi.Lösev yılın düğün davetiyesi kategorisinde , Tegv ise yılın nikah şekeri kategorisinde ödül aldı.

ÖDÜL ALANLARIN LİSTESİ

YILIN GELİN DAMAT ÖDÜLÜ (ALİŞAN-BUSE VAROL)
YıILIN EN İYİ GÜNDÜZ PROGRAMI (GELİNİM MUTFAKTA- FATİH ÜREK)
YILIN ANA HABER PROGRAMI ( FOX ANA HABER FATİH PORTAKAL)
YILIN MAGAZİN PROGRAMI (PAZAR SÜRPRİZİ )
YILIN MODA PROGRAMI (SON MODA- MÜGE UZEL)
YILIN ÇIKIŞ YAPAN MODACISI (PINAR BENT)
YILIN HAUTE COUTURE FİRMASI (ÖZGÜL MODA)
YILIN TESETTÜR SAÇ TASARIMCISI( YASEMİN ERARSLAN)
YILIN MODA EVİ (İĞNE İPLİK MODA)
YILIN KIR DÜĞÜNÜ MEKANI (LİFE PARK)
YILIN GÜZELLİK MERKEZLERİ (EMSAL DOĞAN)
YILIN KUAFÖR SALONU (MOS KUAFÖR)
YILIN MÜCEVHER MARKASI (STORKS )
YILIN POPÜLER DÜĞÜN OTELİ (TITANIC HOTELS)
YILIN GELİN HAMAMI (AYASOFYA HÜRREM SULTAN HAMAMI)
YILIN DAMATLIK MARKASI(ŞİNASİ GÜNAYDIN)
YILIN TARİHİ DÜĞÜN MEKANI (FUAT PAŞA YALISI)

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.