Fulya İle Umudun Olsun programında şok itiraf

Fulya İle Umudun Olsun programında anne canlı yayında öz oğlunun babası tarafından öldürülüp evinin bahçesine gömüldüğünü itiraf etti!

FOX ekranlarında yayınlanan Fulya ile Umudun Olsun programında şaşkınlık yaratan bir olay gerçekleşti!

Programa katılan Mehmet Ali Ç. ağabeyini öldürmek iddiasıyla 20 yıl hapis cezası aldığını söyledi , ben masumum dedi. Yayına bağlanan anne ise vicdan azabı çektiğini ve öz oğlunu kocasının öldürüp bahçeye gömdüğünü ve suçu aile kararıyla Mehmet Ali’nin üzerine attıklarını itiraf etti.

Yaşanan bu olaylar stüdyoda şok etkisi yarattı !

Mehmet Ali Ç’nin iddiasına göre 22 yıl önce Hatay Dörtyol’da ki evlerinde yaşanan tartışma sonucu babası Haydar Ç, oğlu Gazi Ç’yi silahla öldürdü ve bahçede kazdığı çukura gömdü.

Ardından aile tam 14 yıl bahçede bir cesetle yaşadı ta ki aile içerisinde miras kavgaları başlayana kadar. Yayına katılan Mehmet Ali Ç’nin iddiasına göre aile meclisi bir karar aldı ve suçu kendi üstüne yıktı. Programda yaşananlar ise şaşkınlık vericiydi…

Mehmet Ali Çakır’ın ağabeyi de kardeşini doğruladı, ancak ona üzülmediğini söyledi. Yayına bağlanan anne ise vicdan azabı çektiğini tüm eşinin işlediği cinayeti oğlunun üzerine yıktığını itiraf etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.