Gürgen Öz oynadığı “AFACANLAR: İş Başa Düştü” filmi hakkında konuştu

Yapımcılığını Sadi Canpolat, Sadri Alışık, Serhat Usak ve Serdar Atacan’ın yaptığı, senaryo ve yönetmenliğini Enes Ateş’in üstlendiği Aile – Komedi türündeki “AFACANLAR: İş Başa Düştü” sinema filminde, Serhat karakterini canlandıran Gürgen Öz, “Çocuk filmlerine önem veriyorum. Onların hayal gücünü besliyor. Kızım doğduktan sonra Türkiye’deki çocuk kitaplarını, animasyonları, çizgi filmleri ve çocuk filmlerini daha bir dikkatle inceler oldum ve yurt dışına kıyasla üretimin ve içerik kalitesinin daha sınırlı olduğunu gördüm. Daha çok örneğe ihtiyaç var. Çeşitlilik lazım. Çocukların ufku içerik ve tasarım olarak kaliteli kitaplar ve animasyonlarla gelişiyor. Verilen mesajlar da önemli. Bu bağlamda bu projeyi de çok önemli ve değerli buluyorum. Mesajlarını güzel veren ve eğlendiren, ihtiyaç duyulan bir proje. Sektörde bu klasmanda daha çok film olmalı. Çocuklar geleceğimiz. Onlara değer vermeli ve bu değeri de onlar için ürettiklerimizle gösterebilmeliyiz. Bu perspektif doğrultusunda, projenin içinde keyifle yer aldığımı söyleyebilirim” dedi…

Başrollerini Berat Efe Parlar, Burak Hakkı, Bedir Bedir, Umut Avcı, Gaye Balım Bayrak ve Gürgen Öz’ün paylaştığı “AFACANLAR : İş Başa Düştü” filmi, beş afacanın bir AVM de yaşadığı hırsızlık olayına karışmalarının heyecan, aksiyon ve komedi dolu hikayesini anlatıyor.

blank

 

“AFACANLAR : İŞ BAŞA DÜŞTÜ” HAKKINDA…

Vizyon Tarihi : 4 Şubat 2022 / Cuma

Dağıtım : CGV MARS DAĞITIM

Türü : Aile – Komedi

Süre : 1 SAAT 26 DAKİKA

Çekim Yeri : Ataşehir Metropol AVM

Filmin Konusu :

Emirhan 13 yaşında, bir AVM’de güvenlik müdürü olarak çalışan Sedat Yılmaz’ın oğludur. Mahalleden arkadaşları Ege ve Berkcan ile AVM’de bir gece geçirip VR oyunları oynama hayali kurmaktadır. Bu sıra da AVM’de sergilenecek ünlü bir heykeli de merak etmektedir. Emirhan erkenden kalkar, babasına destek olmak için AVM yolunu tutar. Bir talihsizlik sonucu babası gece nöbetine kalır ve Emirhan arkadaşlarını oraya davet edip durumu fırsata çevirmeye karar verir. O gece iki hırsız heykeli çalmak için AVM’ye gizlice girince işler karışır. Bundan sonrası kendilerine Bisikletli Çılgınlar diyen 5 afacan arkadaşın macera dolu saatlerine dönüşür.

FİLMİN KÜNYESİ :

YAPIMCILAR : SADİ CANPOLAT & SADRİ ALIŞIK & SERHAT USAK & SERDAR ATACAN

SENARYO &YÖNETMEN : ENES ATEŞ

YAPIM KOORDİNATÖRÜ : HAKAN MARANGOZ

UYGULAYICI YAPIMCI : EMRULLAH YETİM

GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ : MEHMET BAŞBARAN

MÜZİK : OKAN KAYA

SANAT YÖNETMENİ : TOLUNAY TÜRKÖZ

PROJE DANIŞMANI : VOLKAN İSKENDER

OYUNCULAR ve KARAKTERLERİ:

Berat Efe Parlar : Emirhan

Burak Hakkı : Sedat

Bedir Bedir : Hilmi

Umut Avcı : Kader

Gaye Balım Bayrak : Miray

Ergin Torun : Ege

Özgün Aydın : Berkcan

Duru Hoşver : Ceren

Kevork Türker : Komiser Cevdet

…VE GÜRGEN ÖZ : Serhat

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.