Farah Zeynep Abdullah, Bergen’i canlandıracak

Son olarak Masumlar Apartmanı dizisinde rol alan oyuncu Farah Zeynep Abdullah, yeni bir projeye evet dedi. Abdullah, eski eşi tarafından öldürülerek hayata veda eden arabesk müzik sanatçısı Bergen’i canlandıracak.

Masumlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı İnci karakteriyle geçtiğimiz sezona damgasını vuran oyuncu Farah Zeynep Abdullah, yeni bir projeyle anlaştı. Daha önce Serenay Sarıkaya, Gökçe Bahadır ve Demet Evgar isimlerinin geçtiği Bergen karakteri için Abdullah ile el sıkışıldı.

Oyuncu bu haberi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Eylülde sete çıkacak olan proje; yıllar önce eski eşi tarafından gözüne kezzap atılan daha sonra da öldürülen, ‘Acıların Kadını’ olarak tanınan arabesk müzik sanatçısı Bergen’in hayatını anlatacak.

Abdullah paylaşımında, filmin vizyon tarihinin şubat 2022 olacağını da açıkladı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.