YouTube / gazetemag tv

Ezgi Mola: Evli adamla ne işim olur?

Güzel oyuncu Ezgi Mola, ses teknisyeni Levent İntepe’yle aşk yaşadığı iddialarına cevap verdi. Mola, “Levent’le arkadaşız Evli barklı iki çocuklu bir adamla ne işim olur” açıklamasını yaptı.

Sosyal medyayı aktif kullanan güzel oyuncu Ezgi Mola, Intagram’dan köpeğiyle çektiği bir videoyu paylaşmış ve üzerine de ‘Düğün davetiyelerini yazıyoruz’ notunu düşmüştü. Ünlü oyuncunun bu paylaşımından sonra adı yakın arkadaşı Levent İntepe ile aşk dedikodularına karışmıştı. Mola, aşk iddialarına sert bir şekilde cevap verdi.

“EVLİ BARKLI ADAMLA NE İŞİM OLUR?”

İntepe’nin arkadaşı olduğunu söyleyen oyuncu, “Kesinlikle öyle bir durum yok. Levent’le arkadaşız hatta eşini de tanıyorum. Evli barklı iki çocuklu bir adamla ne işim olur? Allah korusun! Sosyal medyada yazdığım bir şeyi ciddiye aldılar ve dedikodular çıktı” dedi.

YEMEYİN BU NUMARALARI

Ezgi Mola, çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından da açıklama yapmıştı. Mola, “Levent benim 10 yıldan fazladır kardeşim. Evli, çocuklu adam… Yemeyin bu numaraları. Ben evde yatağa oturup davetiye mi yazıcam? Saçmalamayın…” demişti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.