Engin Altan Düzyatan’la Cansu Dere’nin “Kurşun” sürprizi

Engin Altan Düzyatan’la Cansu Dere’nin ‘Kurşun’ isimli dizide birlikte rol alacağı konuşuluyor.

Cansu Dere gelecek sezon tv8’de yayınlanacak olan bir dizide rol almak için Medyapım’la anlaşmaya varmıştı. Hatta Acun Ilıcalı, Cansu Dere’yle çektiği bir selfie’yi Instagram’ın hikaye kısmından paylaşarak, anlaşmayı “Cansu’yu aldık bu bize yeter” sözleriyle duyurmuştu.

Anlaşma iptal edildi!

Fakat bir kaç ay sonra Medyapım sosyal medyadan yaptığı açıklamayla anlaşmanın bozulduğunu duyurmuştu. Yapılan açıklamada “Yeni yayın döneminde Medyapım tarafından Tv 8 için yapılacak projenin başrolü için Sayın Cansu Dere ile görüşülmüş ve anlaşılmıştı. Cansu Dere ile yapılan bu anlaşma tarafların karşılıklı mutabakatı ile sonlandırılmıştır. Kamuoyuna duyururuz.” sözlerine yer verilmişti.

Engin Altan Düzyatan sürprizi!

Medyapım’la anlaşmasını fesh eden Cansu Dere’ye Engin Altan Düzyatan ile ‘Kurşun’ dizisinde oynaması için teklif gittiği iddia edildi. Cansu Dere’nin projeye sıcak baktığı konuşuluyor.

Fox TV’den Cansu Dere sürprizi!

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.