Tarkan, kızı Liya’nın doğum gününden ilk kareleri paylaştı!

Megastar Tarkan, kızı Liya’nın doğum gününde çekilen kareleri sosyal medya hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcının paylaşımına beğeni yağdı.

Megastar Tarkan, 2016 yılında kendisine hayran olan Pınar Tevetoğlu ile nikah masasına oturmuştu. 14 Temmuz 2018’de de kızları Liya’yı kucaklarına alan çift, kızlarının doğum günü için Alzey kentindeki Tarkan’a ait villanın bahçesinde parti düzenlemişti. Çiftin Almanya’daki yakınlarının da dahil olduğu partiye toplam 60 kişi katılmıştı. Ulaşım, konaklama, organizasyon ve süslemeler de dahil olmak üzere Liya’nın partisine Tarkan’ın 150 bin TL’ye yakın masraf ettiği öne sürülmüştü.

Doğum gününden kareler geldi

Tarkan, kızı Liya’nın doğum gününden tam 11 gün sonra bugün bir ‘tbt’ paylaşımında bulundu. Megastar, eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya’yla çekilen karelerini Instagram hesabından “Bugünün tbt’si Liya’mızın ilk doğum gününden olsun dedim” notuyla paylaştı. Ünlü şarkıcının paylaştığı karelere 15 dakikada 90 bine yakın beğeni geldi.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.