“Ellen DeGeneres Show” setinde ırkçılık iddiası! TV şovuna soruşturma!

Amerikan televizyonlarında 17 yıldır yayınlanan Ellen DeGeneres Show, eski çalışanlardan gelen birçok iddia sonucunda WarnerMedia tarafından dahili soruşturma altına alındı.

17 yıldır Amerikan televizyonlarında yayınlanan The Ellen DeGeneres Show’un şimdiki ve eski çalışanlarıyla deneyimleri hakkında görüşülüp bir rapor hazırlandı.

Soruşturma raporuna göre, hala programda çalışan bir işçi ve 10 eski personel, sette ırkçılık yapıldığı ve ‘korku dolu toksik bir ortam’ olduğunu söyledi.

Siyah çalışanların yaşadığı ırkçı mikro saldırganlıklardan söz edilen raporda çalışanlar, şikayetlerini dile getirdikleri için cezalandırılmaktan korktuklarını söylediler. Bir kısım eski çalışan ise, aile cenazelerine katılmak için ya da doktora gitmek için izin aldıktan sonra kovulduklarını iddia etti.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.