Ebru Şahin: Gerçek aşkın kıymetini anladım

Hercai dizisinin yıldızı Ebru Şahin, verdiği bir röportajda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Oyuncu Ebru Şahin, Posta Gazetesi’nden Alev Gürsoy Cimin’e samimi açıklamalarda bulundu. İşte Şahin’in açıklamalarından öne çıkanlar…

“KIRILGAN VE ÇOK DUYGUSALIM”

Ünlü oyuncu, “Duygusal biri misiniz?” sorusuna “Kırılgan ve çok duygusalım. Bunu sadece aşka yormayın. Çevremde gördüğüm her şey beni etkiler. İnsan olmanın getirdiği o duygusallık, başkalarının üzüntüsü ile dertlenmeme sebep olur. Hem mantık ve hem de duygu insanıyım” yanıtını verdi.

blank
Ebru Şahin

“OYUNCULUĞUMLA HATIRLANMAK İSTİYORUM”

Şahin, aşk hayatıyla ilgili soruları, “Bunu söylesem de kimseye bir faydası olmaz. Kimsenin özel hayatımı merak ettiğini sanmıyorum. 27 yaşındayım ve insanların beni oyunculuğumla hatırlamasını yeğlerim. Vakit çok hızlı akıyor ve geride iyi şeyler bırakmak sanıldığı kadar kolay değil” diyerek yanıtladı.

blank
Ebru Şahin

“AŞKI DOLU DOLU YAŞADIM”

Oyuncu, gerçek aşkı tattığını “Bugüne kadar magazinde hep arkadaşlarımla anıldım. Bu da beni çok üzdü. Ben özel hayatımı göz önünde yaşamayı seven biri değilim. Bunlar benim için çok üzücü oluyor. Bu işe girerken ilişkilerimle anılmak ya da yalan habere maruz kalmak beni korkutuyordu. Böyle anılmamak için çok uğraşıyorum. İsmini vermek istemiyorum ama daha önce dolu dolu bir aşk yaşadım” dedi.

“ZOR AŞKI DENEYİMLEDİM”

Hercai dizisinde ve Şuursuz Aşk filminde, zor ve imkansız aşk yaşayan kadınları canlandırdığı hatırlatılan oyuncu, “Evet, dizide de, filmde de hep zorlu yollardan aşka ulaşılıyor. Ben de zor bir aşkın nasıl olduğunu deneyimlemiş oldum. Hem de gerçek aşkın kıymetini daha iyi anladım” açıklamasını yaptı.

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.