Demet Özdemir milyonluk evinin giyinme odasından paylaşım yaptı

TV8’de ekrana getirilen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde hayat verdiği Zeynep karakteri ile beğeni toplayan Demet Özdemir, son paylaşımı ile dikkat çekti. Zekeriyaköy’den 4 milyon TL’ye ev satın olan Özdemir, giyinme odasını sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Özdemir, paylaşımına ‘sonunda giyinme odamdayım’ notunu ekledi.

Kendisi gibi oyuncu ve şarkıcı olan Oğuzhan Koç ile yaşadığı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, sosyal medya paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki başarılı oyunculuk performansı ile dudak ısırtan Demet Özdemir, son paylaşımı ile sosyal medyada gündem oldu. Instagram’da 12,5 milyon takipçisi olan Demet Özdemir, 4 milyon TL’ye satın aldığı Zekeriyaköy’deki yeni evinin giyinme odasını paylaştı.

Demet Özdemir’in ‘sonunda giyinme odamdayım’ notuyla yaptığı paylaşım takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medya kullanıcıları ‘Sonunda gelecek mi resimlerin?’, ‘Taş mısın tüfek mi?’ ve ‘Önceden haber verseydin çelik yelek giyerdik’ gibi yorumlarda bulundu.

YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler