Kutsi ve Sibel Ülker sessiz sedasız evlendi!

Benim Adım Melek dizisindeki performansı ile beğenilen Kutsi, rol arkadaşı Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker’e gönlünü kaptırdı. İlişkisini gözlerden uzak yaşamaya dikkat eden çiftten sürpriz bir hamle geldi. Ünlü çift Gaziantep’te düzenlenen sade bir törenle nikah kıydı. Çiftin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

TRT1’de yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde çocuk oyuncu Poyraz Ar’ın annesi Sibel Ülker’le aşk yaşayan Kutsi, sessiz sedasız nikah masasına oturdu. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Kutsi’nin nikahından ilk kare ortaya çıktı. İkilinin nikahını Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.
UçanKuş TV’nin edindiği bilgiye göre Kutsi’nin Gaziantep’te evlendiği öğrenildi. Sessiz sedasız nikah masasına oturan Kutsi’nin nikahını ise Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin kıydı.

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.