Demet Akalın’dan Serenay Sarıkaya’ya övgü dolu sözler

Şarkıcı Demet Akalın, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin organize ettiği ‘Yılın Yıldızları’ ödül töreni öncesinde paylaşımlarda bulunan Serenay Sarıkaya’nın paylaşımına ‘Sizinki yılın değil, yüzyılın yıldızı’ yorumunda bulundu.

Serenay Sarıkaya, dün gece Yıldız Teknk Ünversitesi’nin düzenlediği ‘Yılın Yıldızları’ ödül törenine katılmadan önce Insatgram hesabından paylaşımlarda bulundu. Şarkıcı Demet Akalın, güzel oyuncunun fotoğraflarına, “Yüzyılın yıldızı” yorumunu yazdı.

Serenay Sarıkaya, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin düzenlediği ‘Yılın Yıldızları’ ödül töreninde, ‘Alice’ müzikalindeki performansı ile ‘En İyi Tiyatro Kadın Oyuncu’ ödülüne layık görüldü.

Sarıkaya, törene katılmadan önce Instagram hesabından paylaşımlarda bulundu. Popçu Demet Akalın, ünlü oyuncunun paylaşımına kayıtsız kalmadı. Sarıkaya’nın paylaşımlarına övgüler yağdıran şarkıcı, “Yalnız küçük hanım sizinki yılın değil, yüzyılın yıldızı” yorumunu yaptı.

blank

https://www.youtube.com/watch?v=UbSomneZBWo&t=9s

 

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.