Defne Samyeli’den Sedat Peker’e “Kul hakkına sığdı mı?”

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker’in, ‘’Defne Hanım’’ diyerek yaptığı açıklamaya, Defne Samyeli yanıt verdi.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter’dan, ‘Defne Hanım’ diyerek tweetler attı. Bu mesajın ardından Defne Samyeli Twitter’da TT oldu. Ünlü sunucu Samyeli, Sedat Peker’e tepki gösterdi…

Sedat Peker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamaların ardından, ‘’Daha önce de söylemiştim. Havlamasını bilmeyen it, eve kurt çağırır diye. Hiçbir zaman suçlanmadığım bir olayı böyle gündem yaparsanız öyle bir şey yaparım ki, ben de Defne hanımın evinde kimin kalp krizi geçirdiğini anlatmaya başlarım. Şansınızı zorlamayın!’’ tweetini attı.

Sedat Peker’in imalarının ardından Defne Samyeli, Twitter’da TT oldu. Ünlü sunucu iddialar üzerine Twitter’dan Sedat Peker’e tepki gösterdi.

‘Defne Hanım’ ben değilim diyen Defne Samyeli, şu paylaşımı yaptı:

Ben o Defne Hanım değilim. Ama görüyorum ki gündemde benmişim gibi bir algı oluşmuş, ya da yaratılmış. Son dönemin en popüler tweetlerinin yazarı Sedat Peker, bunlardan birinde bahsettiği ‘Defne Hanım’ın soyadını da bahşederse, başta ben olmak üzere diğer kadın, anne, kız çocuğu Defne’ler durduk yere zan altında kalmaz iftiraya uğramaz.

Yayınlarında sık sık Allah’a sığınan, karısının anneliğine, kızının gözyaşının kutsallığına, Kur’an’ın iftira ile ilgili hükümlerine ve de ‘kul hakkı’na atıfta bulunan Sedat Peker, bu konularla ilgili sadece kendi ve ailesinin Allah katında imtiyazlı olduğunu düşünmüyordur sanırım.

blank

blank

blank

Türkiye'nin en hızlı ve kolay okunan internet magazin medya haber gazetesi "gazetemag.com" da günün en güncel haberlerini, aynı zamanda arşivimizi takip edebilir, okuyabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz...
YORUM
GazeteMAG Arşiv Haberler

Sitemizden en iyi şekilde yararlanmanız için çerez kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanmayı kabul etmiş sayılırsınız.TAMAMDetaylı bilgi için tıklayınız.